
Spyderco Harrier 2 3.39 Drop Point BY01GPS2
SPYDERCO KNIVESIn stock
- SKU
- BY01GPS2
Product Details
Closed Length: 4.35"
Blade Type: Drop Point
Blade Length: 3.39"
Oal: 7.67"
Blade Material: 8Cr13MoV SS
Handle Description: Black Textured
Weight: 3.40 oz
Sheath: None
Edge Type: Part Serrated
More Information
| Category | Knives |
|---|---|
| Manufacturer SKU | BY01GPS2 |
| UPC | 716104402366 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Spyderco |
| OAL | 7.67" |
| Blade Length | 3.39" |
| Closed Length | 4.35" |
| Blade Type | Drop Point |
| Blade Material | 8Cr13MoV SS |
| Handle Description | Black Textured |
| Sheath | None |
| Edge Type | Part Serrated |


